Restauracja

Restauracja WICHROWE WZGÓRZE to miejsce w którym doznacie Państwo smakowej rozkoszy. Polecamy Państwu wspaniałą kuchnią w przystępnej cenie. Serwujemy dania specjalne, kuchnię domową, wykwintne potrawy na każdą okazję. Proponujemy bogatą ofertę śniadań, obiadów, kolacji i przekąsek. Szczególnie zapraszamy na pyszne desery, a zwłaszcza szarlotkę, bodaj najlepszą na Podkarpaciu! Nasza restauracja oczaruje Państwa eleganckim wystrojem wnętrza i wyjątkowym klimatem. To miejsce Idealne jest zarówno na śniadanie, rozmowy jak i kolacje przy świecach. Naszych gości obsługuje miły i profesjonalny personel.
Imprezy
Restauracja z klimatyzowaną salą na 160 osób jest znakomitym miejscem na organizowanie imprez towarzyskich i firmowych; uroczystości rodzinnych (wesela, urodziny, imieniny, komunie), okolicznościowych, jubileuszowych; bankietów, rautów. Zapewniamy oryginalną oprawę tych szczególnych spotkań. Polecamy Państwu dania specjalne, kuchnię domową, wykwintne potrawy w zależności od okazji i smaku. Proponujemy bogatą ofertę śniadań, obiadów, kolacji i przekąsek. Szczególnie zapraszamy na pyszna szarlotkę, bodaj najlepsza na Podkarpaciu!

Obok sali restauracyjnej mieści się
kawiarnia , która także ma swój niepowtarzalny klimat i urok. Jest wymarzonym miejscem na spotkania przy kawie, dobrym winie, deserze...

Do dyspozycji
bezpłatny parking .

Wszelkie zapytania prosimy kierować na nasz adres mailowy bądź skontaktować się z nami telefonicznie.

Serdecznie zapraszamy codziennie w godzinach od 12:00 do 22:00 .
Kontakt:
adres: Rynek 33, 38-230 Nowy Żmigród ,
email: info@wichrowewzgorze.com
tel. 13 441-56-65 ,
kom. 509-714-562